Gicić osvojio srebro na međunarodnom turniru

© printscreen

Mladi bokser iz Novog Pazara i reprezentativac Srbije Zejd Gicić, osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju na međunarodnom turniru „Drakula Open“, nakon što je poražen od iskusnijeg protivnika Denisa Cucua.

Iz kluba ističu da je rezultat značajan, posebno imajući u vidu da je Giciću ovo prva godina u uzrastu omladinaca i nastup na jakom međunarodnom takmičenju. Srebrna medalja ocijenjena je kao veliki podstrek za nastavak rada i takmičenja.

Inače, Gicić je bio višestruki državni prvak Srbije u juniorskoj kategoriji u teškoj kategoriji i ove godine po prvi put nastupa u kategoriji omladinaca.